Rewitalizacja, czyli zmiana społeczna

Działasz w społeczności lokalnej? Chcesz dowiedzieć się, jak skutecznie współpracować z innymi z wykorzystaniem metody Organizowania Społeczności Lokalnej (OSL)? Zapraszamy do udziału w szkoleniu pn. Rewitalizacja, czyli zmiana społeczna, które odbędzie się 8 grudnia w Lesznie.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się:

– czym jest rewitalizacja i jak jest uregulowana prawnie
– jakie czynniki wypływają i hamują rozwój społeczności lokalnej
– jak skutecznie pracować w społeczności lokalnej
– czym jest metoda Organizowania Społeczności Lokalnej

Szkolenie kierowane jest do podmiotów ekonomii społecznej (stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych, zakładów aktywności zawodowej, centrów i klubów integracji społecznej, warsztatów terapii zajęciowej oraz towarzystw ubezpieczeń wzajemnych) z subregionu leszczyńskiego (powiaty: leszczyński, gostyński, rawicki, kościański, wolsztyński).

Zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o wypełnienie dołączonego do wiadomości formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres mailowy: mateusz.gzyl@pisop.org.pl.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizator zapewnia materiały szkoleniowe, poczęstunek oraz świadectwo uczestnictwa w szkoleniu.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu pn. „LOWES – Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu pn. „LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych” współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

 Do pobrania:
szkolenie_8.12._Leszno