Rozpęd do sukcesu

Sukces rynkowy organizacji w znacznym stopniu wiąże się z odpowiednim zaplanowaniem działań. Trochę więcej energii włożonej na początek działalności może stać się siłą rozpędową dla dalszych przedsięwzięć. Najprościej mówiąc  – mając dobry biznesplan  reszta pójdzie gładko.

Jak to zrobić? Na początek najlepiej skorzystać z ekspertów i wskazówek ekspertów – podczas szkolenia pn. „Biznesplan – czyli planowanie działań”.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu pn. „Biznesplan – czyli planowanie działań” odbędzie się 11 czerwca w Centrum Bukowska w Poznaniu (przy ul. Bukowskiej 27/29).

Podczas szkolenia, zaplanowanego w godzinach od 8:30 do 15:30, poruszone będą tematy takie jak:

  • Cele krótko i długoterminowe,
  • Obowiązki spółdzielni wobec urzędów,
  • Plan operacyjny i marketingowy,
  • Analiza potencjału,
  • Harmonogram działań oraz plan finansowy,
  • Ocena przedsięwzięcia.

Szkolenia poprowadzi: Bartłomiej Sroczyński.

W celu zgłoszenia uczestnictwa, prosimy o wysłanie formularza na adres anna.lewandowska@pisop.org.pl lub faksem pod nr 61/851 91 34. Zgłoszenia przyjmujemy do 08.06. br.

Ofertę kierujemy do przedstawicieli spółdzielni socjalnych oraz organizacji prowadzących działalność gospodarczą z subregionu poznańskiego.

Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Wsparcie objęte jest pomocą de minimis, co wiąże się z wypełnieniem niezbędnych dokumentów dotyczących osoby korzystającej ze wsparcia, jak i organizacji, którą dana osoba reprezentuje.

Lokal w Centrum Bukowska udostępniony jest przez Miasto Poznań.

Wydarzenie w ramach projektu pn. „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej“. Po więcej informacji kliknij tutaj.

formularz_zgloszeniowy_11.06.