Skuteczna reintegracja – zaproszenie do udziału w spotkaniu

Skuteczna reintegracja w subregionie leszczyńskim – to hasło będzie przyświecać spotkaniu, które odbędzie się już 4 marca od godziny 10:00 w Centrum Integracji Społecznej w Kłodzie (Kłoda 97, 63-130 Rydzyna). Serdecznie zapraszamy.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie podmioty reintegracyjne z subregionu leszczyńskiego tj.: miasta Leszna oraz powiatów: gostyńskiego, grodziskiego, kościańskiego, leszczyńskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, rawickiego, wolsztyńskiego oraz gminy Żerków w powiecie jarocińskim.

Podczas spotkania przedstawimy ofertę Leszczyńskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej przy Centrum PISOP. Następnie przeprowadzimy warsztaty, których celem będzie zbadanie potrzeb podmiotów reintegracyjnych z subregionu leszczyńskiego. Przedstawicielka Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu z kolei zaprezentuje narzędzia do mierzenia efektu reintegracyjnego. Na zakończenie odbędzie się wizyta w Centrum Integracji Społecznej oraz Warsztacie Terapii Zajęciowej prowadzonych przez Stowarzyszenie Pro-Activ (program spotkania do pobrania pod wiadomością).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Chętnych do udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (do pobrania pod wiadomością) i przesłanie najpóźniej do  29 lutego mailem na adres: beata.grzegorzewska@pisop.org.pl.

Więcej informacji o spotkaniu udziela Beata Grzegorzewska pod numerem telefonu 65 520 78 86.

Wydarzenie realizowane w ramach projektów: „LOWES – Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej” realizowanego przez Centrum PISOP oraz „Koordynacja rozwoju ekonomii społecznej w województwie wielkopolskim” realizowanym przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu.

Program spotkania

Formularz zgłoszeniowy