Współpraca organizacji pozarządowych z biznesem

Czy organizacjom pozarządowym potrzebna jest współpraca z biznesem? Na to pytanie istnieje tylko jedna odpowiedź – TAK! O tym, dlaczego warto nawiązać współpracę z przedsiębiorcami będzie można dowiedzieć się podczas szkolenia pn. „Współpraca organizacji pozarządowych z biznesem”, które odbędzie się 29 października w siedzibie Centrum Bukowska(ul.Bukowska 27/29), w godzinach 9.00 – 16.00.

Szkolenie ukazuje pozytywne oblicze współpracy NGO – biznes, kładąc nacisk na szereg korzyści wynikających z partnerstwa budowanego w ramach tzw. CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu).

Szkolenie poprowadzi Ewa Gałka, która udzieli odpowiedzi na wiele istotnych pytań, m.in.

  • dlaczego warto współpracować z biznesem?
  • jak NGO może budować swój wizerunek usługodawcy/partnera?
  • w jaki sposób firmy mogą wspierać działania organizacji pozarządowych?
  • co biznes i organizacje mają sobie do zaoferowania?

Wszystkie podmioty ekonomii społecznej, które myślą o włączeniu się w promowanie dobrych praktyk poprzez budowanie pozytywnej współpracy z biznesem zapraszamy do zgłaszania swojego udziału w szkoleniu! Zgłoszenia należy przesyłać (na specjalnym formularzu do pobrania tutaj) najpóźniej do 18 października mailem na adres malgorzata.jankowska@pisop.org.pl  lub faksem pod nr 061/8 51 91 34

Udział w szkoleniu wziąć mogą przedstawiciele Organizacji Pozarządowych z subregionu poznańskiego – tj. m. Poznania oraz powiatów gnieźnieńskiego, grodziskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, poznańskiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego, wrzesińskiego.

Organizacjom, które korzystają z naszego wsparcia w postaci szkoleń lub doradztw oferujemy także pakiet darmowych usług m.in.:

  • prowadzenie pełnej księgowości dla organizacji,
  • sporządzenie rocznego bilansu finansowego,
  • tworzenie regulaminów, statutów, wzorów umów,
  • projektowanie stron internetowych, logotypów, materiałów promocyjnych,
  • analizę potencjału rynkowego organizacji prowadzących działalność gospodarczą.

Wszystkie Podmioty Ekonomi Społecznej korzystające z naszego wsparci w postaci szkoleń, doradztw oraz usług objęte są pomocą de minimis.

Dzięki  dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej Funduszu Społecznego udział w szkoleniu jest bezpłatny.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt mailem na adres malgorzata.jankowska@pisop.org.pl lub faksem pod nr 061/8 51 91 34.