Współpraca z mediami

Jak nagłośnić w mediach działania organizacji i dotrzeć do potencjalnych odbiorców? Jak zainteresować dziennikarzy? Jak budować relacje z mediami? Na wszystkie te pytania otrzymają Państwo odpowiedź podczas szkolenia pn. „Współpraca z mediami”, które odbędzie się 9 grudnia w Centrum Bukowska w Poznaniu.

Ekspertką prowadzącą szkolenie będzie Justyna Schaefer–Kurkowiak – specjalistka ds. komunikowania w Centrum PISOP, która poruszy kwestie:

  • przygotowania do współpracy z mediami
  • narzędzi i formy współpracy
  • roli rzecznika prasowego
  • komunikacji z mediami w sytuacji kryzysowej.

Szkolenie kierowane jest do przedstawicieli: stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych, zakładów aktywności zawodowej, centrów i klubów integracji społecznej, warsztatów terapii zajęciowej oraz towarzystw ubezpieczeń wzajemnych z powiatów: poznańskiego, gnieźnieńskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego i wrzesińskiego.

W celu potwierdzenia uczestnictwa, prosimy o wysłanie formularza (umieszczonego poniżej) na adres anna.lewandowska@pisop.org.pl lub faksem pod nr 61 851 91 34. Zgłoszenia przyjmujemy do 5 grudnia.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Centrum Bukowska mieści się w Poznaniu przy ul. Bukowskiej 27/29. Lokal udostępniony jest przez Miasto Poznań.

Wsparcie objęte jest pomocą de minimis, co wiąże się z wypełnieniem niezbędnych dokumentów dotyczących osoby korzystających ze wsparcia, jak i organizacji, którą dana osoba reprezentuje.

Szkolenie odbywa się w ramach projektu Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej.

formularz_zgloszeniowy_wspolpraca z mediami_poznan