Wypalenie zawodowe

Jeśli doświadczasz coraz więcej stresujących sytuacji w pracy, jeśli chcesz skuteczniej i bardziej efektywnie pracować oraz zachować balans między pracą a życiem prywatnym, zapraszamy na szkolenie pn. Jak zapobiegać wypaleniu zawodowemu, które odbędzie się 11 kwietnia w Centrum Bukowska (ul. Bukowska 27/29) w Poznaniu w godzinach od 9:00 do 16:00.

Podczas szkolenia omawiane będą następujące zagadnienia:

  • metody zapobiegania wypaleniu zawodowemu
  • stres a wypalenie zawodowe
  • metody odstresowania się – ćwiczenia antystresowe
  • skuteczna organizacja pracy
  • balans w życiu zawodowym i prywatnym.

Ekspertką prowadzącą szkolenie będzie psycholożka, coach Wisława Grabarczyk-Kostka.

Szkolenie kierowane jest do przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych, zakładów aktywności zawodowej, centrów i klubów integracji społecznej, warsztatów terapii zajęciowej oraz towarzystw ubezpieczeń wzajemnych z Poznania i powiatów: poznańskiego, gnieźnieńskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego i wrzesińskiego.

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu (na specjalnym formularzu załączonym pod wiadomością) należy przesyłać najpóźniej do  7 kwietnia br. mailem na adres: malgorzata.jankowska@pisop.org.pl (w temacie wiadomości wpisując tytuł szkolenia) lub faksem pod nr 61 851 91 34. W związku z ograniczoną ilością miejsc o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku dużej ilości zgłoszeń, organizator zastrzega sobie prawo przyjęcia na szkolenie jednej osoby z danej instytucji.

Więcej informacji udziela Małgorzata Jankowska.

Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Centrum Bukowska mieści się w Poznaniu przy ul. Bukowskiej 27/29. Lokal udostępniony jest przez Miasto Poznań.

Wsparcie w postaci doradztwa, szkoleń i usług objęte jest pomocą de minimis.

Do pobrania:

loga UE-poziom_kolor