Zapraszamy na spotkanie z Kulturą

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu subregionu leszczyńskiego, działających w sferze kultury  do udziału w spotkaniu branżowym pn.: „Czy kultura broni się sama?”. Spotkanie odbędzie się 12 lutego 2015 r. w KLUBIE za kulisami w Centrum Kultury i Sztuki w Lesznie w godz. 14:00-18:00.

Gościem Specjalnym spotkania będzie Agata Biziuk – dramaturg i reżyser wielokrotnie nagradzanych spektakli, tuż po premierze swojej najnowszej sztuki „Konstelacje” w Teatrze Polskim w Poznaniu. (http://www.teatr-polski.pl/plays,details,86,0,1,konstelacje.html)

Prelegentka opowie o swoich bogatych doświadczeniach związanych z kulturą m.in. o tym jak stowarzyszenie może stworzyć własny teatr i teatrze jako zjawisku od zawsze społecznym. Podczas spotkania stworzymy również pole do dyskusji o tym jak wygląda kultura i sztuka w naszym najbliższym otoczeniu. Jednym ze sposobów na zdobycie dodatkowych środków na działania kulturalne jest regionalny fundusz mikrodotacji Wielkopolska Wiara, którego druga edycja już niebawem – o czym opowie podczas spotkania doradczyni Centrum PISOP Joanna Jękot-Łaźniak.

Wymiana doświadczeń i poznanie opinii praktyka będzie z pewnością źródłem wielu inspiracji i pomysłów na działania!

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu najpóźniej do 9 lutego 2015 r. telefonicznie 65 520 78 86 bądź mailowo weronika.bota@pisop.org.pl

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!  Ilość miejsc ograniczona!
Informacje o spotkaniu znajdziecie Państwo również na stronie www.ekonomiaspoleczna.pisop.org.pl. W razie pytań prosimy o kontakt z Weroniką Bota pod wskazanym wyżej numerem telefonu bądź adresem mailowym.
Serdecznie zapraszamy!

formularz_zgoszeniowy_12.02.2015