Czas na kontrolę!

Jak przygotować się do kontroli w organizacji? Odpowiedź na to pytanie poznają uczestnicy szkolenia pn. „Kontrola w organizacji” zaplanowanego na 29 kwietnia w Poznaniu (w Centrum Bukowska przy ul. Bukowskiej 27) w godzinach 9.00 do 16.00. Serdecznie zapraszamy!

Szkolenie kierowane jest do przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych, zakładów aktywności zawodowej, centrów i klubów integracji społecznej, warsztatów terapii zajęciowej oraz towarzystw ubezpieczeń wzajemnych z Poznania i powiatów: poznańskiego, gnieźnieńskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego i wrzesińskiego.

W programie szkolenia omówione zostaną m.in. takie zagadnienia jak: rodzaje kontroli, instytucje kontrolujące, kontrola dokumentacji organizacji, kontrola projektów.

Szkolenie poprowadzi Anna Paulina Matczuk Skarbnik Zarządu Centrum PISOP.

Zgłoszenia przyjmowane są do 25 kwietnia mailem na adres: malgorzata.jankowska@pisop.org.pl lub faksem pod nr 61 851 91 34 (wzór formularza dołączony pod wiadomości). O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. UWAGA! Liczba miejsc ograniczona.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Centrum Bukowska mieści się w Poznaniu przy ul. Bukowskiej 27/29. Lokal udostępniony jest przez Miasto Poznań.

Wsparcie w postaci doradztwa, szkoleń i usług objęte jest pomocą de minimis.

loga UE-poziom_kolor

139108520770036