Czy wiesz, że nadchodzą czasy na dobrą współpracę?

Podczas „Śniadania z biznesem” 22 czerwca w Poznaniu porozmawiamy o tym, dlaczego warto budować partnerstwa między biznesem a podmiotami ekonomii społecznej. Bedzie to okazja, by dowiedzieć się jak rozpocząć współpracę, która przyniesie korzyści każdej ze stron! Do udziału w spotkaniu zapraszamy zarówno przedstawicieli biznesu, jak i podmiotów ekonomii społecznej.

Znaczna część środków z Europejskiego Funduszu Społecznego do 2020 r. przeznaczona będzie na rozwój przedsiębiorczości społecznej. Co to oznacza dla biznesu i organizacji społecznych? Czy otwiera się nowe pole do współpracy i zysku? Bądź na bieżąco i dowiedz się więcej na temat współpracy międzysektorowej, poznaj dobre praktyki oraz weź udział w warsztatach metodą World Café.

Spotkanie objął swoim patronatem Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zgłoszenia przyjmujemy do  17 czerwca br. pod adresem mailowym konferencja@pisop.org.pl. Wszelkich informacji udziela Marta Kwapisz pod numerem telefonu 61 851 91 34 lub pod wskazanym adresem mailowym.