Dlaczego warto być na serwisach społecznościowych

Dla jednych to pytanie retoryczne, inni wciąż sobie je zadają. Z jednej strony – serwisy społecznościowe to możliwość darmowej reklamy organizacji i dotarcia do wielu odbiorców, z drugiej – czasem ciężko zostać zauważonym przez internautów. Co zatem robić, by osiągnąć  sukces w sieci?

Podpowiedzą to doradczynie, pracujące na co dzień w agencji marketingowej. Na spotkanie zaprasza Centrum PISOP we wtorek 11 lutego o godz. 16:00 do poznańskiego Centrum Bukowska.

Opowiedzą o tym, czym są serwisy społecznościowe i czym różni się Facebook od Twittera, a Youtube od bloga. Doradzą, jaki portal wybrać, by najlepiej promować swoją działalność i dotrzeć do odbiorców. Powiedzą też, jakie błędy najczęściej popełniają organizacje korzystające z serwisów społecznościowych – abyście nie popełniali ich sami.

Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów ekonomii społecznej (spółdzielnie socjalne, zakłady aktywności zawodowej, centra i kluby integracji społecznej, warsztaty aktywności zawodowej) z subregionu poznańskiego (tj. Poznania i powiatów: poznańskiego, gnieźnieńskiego, grodziskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego i wrzesińskiego).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Doradztwo odbywa się w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Centrum Bukowska mieści się w Poznaniu przy ul. Bukowskiej 27/29. Lokal udostępniony jest przez Miasto Poznań.

Informacji udziela Marta Swinarska, tel. 61 851 91 34, marta.swinarska@pisop.org.pl.

Wsparcie w postaci doradztwa, szkoleń i usług objęte jest pomocą de minimis.