Doradzimy, jak napisać wniosek do FIO

Prawie 60 milionów złotych dostaną w tym roku organizacje pozarządowe z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Jest o co walczyć, ponieważ w ubiegłym roku z FIO sfinansowano 528 projektów z całej Polski. Jak starać się o pieniądze z FIO? Opowiedzą o tym doradcy Centrum PISOP.

Przedstawicieli stowarzyszeń i fundacji zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się we wtorek 18 lutego w godz. 10:00-12:00 w Centrum Bukowska w Poznaniu.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Tych, którzy chcieliby swój pomysł na projekt skonsultować z doradcą, zapraszamy na indywidualne spotkania, które również są bezpłatne. Zapraszamy na nie przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów ekonomii społecznej (spółdzielni socjalnych, zakładów aktywności zawodowej, centrów i klubów integracji społecznej, warsztatów aktywności zawodowej) z subregionu poznańskiego (tj. Poznania i powiatów: poznańskiego, gnieźnieńskiego, grodziskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego i wrzesińskiego).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu lub indywidualnym doradztwie prosimy o kontakt z Martą Swinarską, tel. 61 851 91 34, marta.swinarska@pisop.org.pl.

Centrum Bukowskamieści się w Poznaniu przy ul. Bukowskiej 27/29. Lokal udostępniony jest przez Miasto Poznań.

Wsparcie w postaci doradztwa, szkoleń i usług objęte jest pomocą de minimis.

Spotkanie i doradztwa odbywają się w ramach projektów współfinansowanych przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.