Doradzimy, jak się zareklamować

Myślicie nad kampanią związaną z jednym procentem? A może chcecie wypromować swój najnowszy projekt? Nie macie pomysłu? A jeśli macie – nie wiecie, jak go zrealizować? Odpowiedzi na swoje pytania uzyskacie na doradztwie marketingowym, organizowanym w Centrum PISOP.

Doradczynie podpowiedzą, co zrobić, skonsultują promocyjne pomysły czy wymyślą nowe sposoby dotarcia do odbiorców Waszej organizacji. Dyżurować będą w biurze Centrum PISOP w Lesznie (Pl. Metziga 26/6) 18 lutego (wtorek) w godz. 9:00-14:30.

Jeśli macie już pomysł (albo powstanie on na spotkaniu), możecie później skorzystać z pomocy przy jego realizacji. Fachowcy bezpłatnie zaprojektują Wam plakat, ulotkę czy projekt strony internetowej.

Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, spółdzielni socjalnych, zakładów aktywności zawodowej, warsztatów terapii zajęciowej, centrów i klubów integracji społecznej z subregionu leszczyńskiego (Leszno i powiaty: leszczyński, gostyński, kościański, rawicki i wolsztyński). Udział w nim jest bezpłatny!

Osoby chcące wziąć udział w spotkaniu prosimy o kontakt z Alicją Marcinek  ( tel. 65 520 78 86, alicja.marcinek@pisop.org.pl).

Doradztwo odbywa się w ramach projektu „LOWES – Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.