Formalności konsultuj z prawnikiem!

Wiemy, że dla organizacji pozarządowych pomoc przy weryfikacji dokumentów bywa bardzo potrzebna. Z naszej strony zapewniamy doświadczonych prawników, którzy w Centrum PISOP poprowadzą indywidualne konsultacje także dla Państwa organizacji!

Nasi prawnicy pomogą przy wielu kwestiach takich jak:

  • Zmiany w statucie NGO
  • Umowy [cywilno-prawne/najmu/itp.]
  • Ochrona i przetwarzanie danych osobowych
  • Status organizacji pożytku publicznego i regulacje związane z 1%
  • Działalność gospodarcza NGO.

Na spotkanie z prawnikiem można umówić się w każdy piątek w Centrum Bukowska od godz. 9.00. Aby skorzystać ze wsparcia, należy przesłać zgłoszenie (w treści maila wpisując imię, nazwisko, dane organizacji) z analizą de minimis [do pobrania] najpóźniej na 2 dni przed spotkaniem na adres anita.nowicka@pisop.org.pl.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z mailowy bądź telefoniczny pod numerem 534 202 561.

Najbliższa możliwość spotkania z prawnikiem to piątek 22 maja w Centrum Bukowska w Poznaniu.

Analiza de minimis do pobrania pod linkiem:
http://ekonomiaspoleczna.pisop.pl/wp-content/uploads/2014/10/Analiza-test-pomocy-de-minimis.doc

Ofertę kierujemy do przedstawicieli: stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych, zakładów aktywności zawodowej, centrów i klubów integracji społecznej, warsztatów terapii zajęciowej oraz towarzystw ubezpieczeń wzajemnychz powiatów: gnieźnieńskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, poznańskiego i miasta Poznania, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego i wrzesińskiego.

Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego usługa jest bezpłatna.

Wsparcie objęte jest pomocą de minimis, co wiąże się z wypełnieniem niezbędnych dokumentów dotyczących osoby korzystającej  ze wsparcia, jak i organizacji, którą dana osoba reprezentuje.

Lokal w Centrum Bukowska udostępniony jest przez Miasto Poznań.

Wydarzenia w ramach projektu pn.  „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej“ współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.