Z jakiego źródła pozyskiwać środki na działania?

Jak zdobyć darczyńców dla organizacji i realizować wymarzone projekty? Zapraszamy do udziału w szkoleniu pn. „Jak zdobyć darczyńców dla organizacji, czyli podstawy fundraisingu” planowanego na 10 czerwca w Centrum Bukowska w Poznaniu (przy ul. Bukowskiej 27), w godz. od 8:30 – 15:30.

Spora część fundacji i stowarzyszeń w Polsce skupia się na pozyskiwaniu funduszy z konkursów lub dotacji. Rzadziej organizacje próbują korzystać z innych źródeł takich jak biznes czy osoby indywidualne. Poszukując odpowiedzi na pytania związane z pozyskiwaniem dodatkowych finansów dla organizacji warto wziąć udział w naszym szkoleniu.

Szkolenie poprowadzi specjalistka z dziedziny pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania, członkini Zarządu Centrum PISOP, koordynatorka działań Leszczyńskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej – Anna Jądrzyk. Podczas szkolenia opowie o takich kwestiach:

  • jak zacząć fundraising w organizacji,
  • od czego zależy sukces w pozyskiwaniu środków,
  • przykłady  dobrych kampanii fundraisingowych,
  • techniki fundraisingowe,
  • konstruowanie apelu do darczyńców.

Szkolenie kierujemy do przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych, zakładów aktywności zawodowej, centrów i klubów integracji społecznej, warsztatów terapii zajęciowej oraz towarzystw ubezpieczeń wzajemnych z powiatów: gnieźnieńskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, poznańskiego i miasta Poznania, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego i wrzesińskiego

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są do 05.06.2015. Dokumenty, czyli wypełniony formularz i analizę de minimis należy przesyłać mailem na adres anna.lewandowska@pisop.org.pl.

Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Wydarzenie w ramach projektu pn. „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej“. Po więcej informacji kliknij tutaj

formularz_zgloszeniowy_10.06.2015

Analiza-test-pomocy-de-minimis