Kiedy bazę danych zgłaszać do GIODO?

Każda organizacja, która gromadzi dane osobowe może być zobligowana do rejestracji, zgłoszenia tych danych do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO). Kiedy dotyczy to naszej organizacji?

Serdecznie zapraszamy 8 maja na spotkanie z prawnikiem, który przeprowadzi audyt dokumentów Państwa organizacji pod kątem zarządzania danymi. Nasz ekspert czeka na Państwa od godziny 9.00 w Centrum Bukowska w Poznaniu. Godzina spotkania ustalana jest indywidualnie.

Aby skorzystać z usługi, należy przesłać zgłoszenie (w treści maila wpisując imię, nazwisko oraz dane organizacji) z analizą de minimis [do pobrania] najpóźniej do 06.05.2015 na adres anna.lewandowska@pisop.org.pl. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny pod numerem 534 202 561.

Ofertę kierujemy do przedstawicieli: stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych, zakładów aktywności zawodowej, centrów i klubów integracji społecznej, warsztatów terapii zajęciowej oraz towarzystw ubezpieczeń wzajemnychz powiatów: gnieźnieńskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, poznańskiego i miasta Poznania, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego i wrzesińskiego.

Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego usługa jest bezpłatna.

Wsparcie objęte jest pomocą de minimis, co wiąże się z wypełnieniem niezbędnych dokumentów dotyczących osoby korzystającej  ze wsparcia, jak i organizacji, którą dana osoba reprezentuje.

Lokal w Centrum Bukowska udostępniony jest przez Miasto Poznań.

Wydarzenia w ramach projektu pn.  „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej“ współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Analiza-test-pomocy-de-minimis