Kompleksowe doradztwo księgowe – deklaracje podatkowe CIT i PIT

Tematem kolejnego spotkania z księgową dot. sprawozdawczości finansowej w organizacji będzie przygotowanie deklaracji podatkowych CIT i PIT.

Jakie zmiany zaszły w składaniu CIT-8 i niektórych PIT-ów w 2015 roku? Jak wypełnić deklaracje podatkowe, do kiedy i jak należy je złożyć? Czy organizacji potrzebny jest podpis elektroniczny?  Odpowiedzi na te i inne pytania udzieli księgowa z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu księgowości organizacji pozarządowych. Uczestnicy warsztatu poznają praktyczne rady dot. wypełniania formularzy, błędy najczęściej popełniane oraz wspólnie z ekspertką przeanalizują wzory formularzy deklaracji podatkowych. Praktyczne rady pomogą prawidłowo sporządzić wymagane dokumenty.

Warsztat doradczy odbędzie się 24.02.2015 r. w godz. 9:00-10:30 w siedzibie Centrum PISOP w Lesznie (Pl. Metziga 26/6).

Zainteresowanych uczestnictwem w warsztacie doradczym prosimy o kontakt z Alicją Marcinek pod numerem telefonu 65 520 78 86 lub mailowo alicja.marcinek@pisop.org.pl.

Trzecie i ostatnie spotkanie z cyklu doradztwa księgowego odbędzie się na początku marca i będzie dotyczyło sporządzania sprawozdania finansowego.

Ofertę kierujemy do wszystkich podmiotów ekonomii społecznej z subregionu leszczyńskiego (miasto Leszno, powiaty: leszczyński, gostyński, kościański, rawicki, wolsztyński).

Zapraszamy!

Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego udział w spotkaniach doradczych jest bezpłatny.