Konkurs „Wolontariat na medal 2014!”

Regionalny Ośrodek EFS w Lesznie ogłosił Konkurs „Wolontariat na medal 2014!”. Zapraszamy do udziału w Konkursie i zgłaszania lokalnych działań wolontarystycznych, w których organizację zaangażowane są dzieci i młodzież bądź dorośli i seniorzy. Na najciekawsze inicjatywy czekają atrakcyjne nagrody.

Konkurs jest realizowany w dwóch kategoriach:

  • „Wolontariusz junior” – zgłoszone mogą zostać działania wolontarystyczne podejmowane przy współpracy dzieci i młodzieży w okresie od 1.01 do 25.11 br.
  • „Wolontariusz senior” – zgłoszone mogą zostać działania wolontarystyczne podejmowane przy współpracy dorosłych i seniorów w okresie od 1.01 do 25.11 br.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody:

  • tytuł „Wolontariat na medal 2014!”,
  • promocja inicjatyw i organizatorów,
  • wsparcie merytoryczne ekspertów Regionalnego Ośrodka EFS,
  • zestaw publikacji tematycznych,
  • kosze słodyczy, pendrive’y, kubki, koszulki, torba lniana, ołówki, temperówki.

Do udziału w Konkursie zapraszamy grupy inicjatywne, składające się z przedstawicieli instytucji (np. Urząd Gminy, Szkoła, Dom Kultury), organizacje pozarządowe (lokalne fundacje i stowarzyszenia) oraz mieszkańców z powiatów: gostyńskiego, grodziskiego, leszczyńskiego, m. Leszna, nowotomyskiego, rawickiego i wolsztyńskiego.

Aby wziąć udział w Konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie www.leszno.roEFS.pl) oraz przesłać na adres joanna.jekot@roEFS.pl. Na zgłoszenia czekamy do 25.11.2014 roku do godz. 12.00.

Więcej informacji o Konkursie (Regulamin Konkursu, formularz zgłoszeniowy) znajdują się na www.leszno.roEFS.pl.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania inicjatyw wolontarystycznych!

Konkurs jest organizowany w ramach projektu Regionalny Ośrodek EFS w Lesznie współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.