Przygotuj się do konkursu FIO!

Już za kilka dni zostanie ogłoszony ogólnopolski Konkurs w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich!

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi tego Konkursu, już dziś pragniemy zaprosić Państwa na spotkanie informacyjne dotyczące zasad ubiegania się o środki z tego funduszu. Podczas spotkania Doradcy Centrum PISOP omówią szczegółowo dokumentację konkursową oraz wzór wniosku o dofinansowanie. Będzie to również okazja do zadawania pytań oraz rozwiania wątpliwości.

Na spotkanie zapraszamy jeszcze w tym roku. Już 12 grudnia 2014 r. w godz. 08:00 – 11:00 w siedzibie Centrum PISOP w Lesznie (Pl. J. Metziga 26/6).

Zgłoś uczestnictwo w spotkaniu już dziś! Zadzwoń 65 520 78 86 lub napisz mateusz.grzeszczuk@pisop.org.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Ofertę kierujemy do przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów ekonomii społecznej (spółdzielni socjalnych, zakładów aktywności zawodowej, centrów i klubów integracji społecznej, warsztatów aktywności zawodowej) z subregionu leszczyńskiego (tj. miasta Leszna i powiatów: leszczyńskiego, wolsztyńskiego, kościańskiego, gostyńskiego i rawickiego).

Jednocześnie zachęcamy do umawiania się na konsultacje indywidualne, podczas których będzie możliwość skonsultowania swojego pomysłu na projekt.

Spotkanie i doradztwa odbywają się w ramach projektów współfinansowanych przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.