Sport, pasja, współpraca!

Serdecznie zapraszamy liderów i członków klubów sportowych oraz organizacji pozarządowych działających w zakresie sportu, turystyki i rekreacji na spotkanie branżowe pn. „Sport, pasja, współpraca!”, które odbędzie się 2 marca 2015 r. w godz. 15:00-19:00 w siedzibie Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Racocie.

Gospodarzem spotkania oraz głównym prelegentem będzie poseł na Sejm RP i wieloletni działacz społeczny Wojciech Ziemniak, który opowie uczestnikom o swoich doświadczeniach w zakresie funkcjonowania klubów sportowych, organizacji imprez i wydarzeń sportowych oraz o budowaniu współpracy z innymi, działającymi w zakresie sportu.

W drugiej części spotkania przedstawione zostaną prawne aspekty pozyskiwania środków na działania klubów sportowych, o różnicach między sponsoringiem i darowizną i o tym na co warto zwrócić uwagę prowadząc finanse klubu opowie prawnik Maciej Wypych. Następnie o Konkursie na Mikrodotacje na realizacje działań sportowych, który startuje już niebawem informacji udzieli doradczyni Agnieszka Gałka.

Spotkanie będzie okazją do poznania się, wymiany poglądów oraz skorzystania z doświadczenia zaproszonych gości i uczestników.

Aby wziąć udział w spotkaniu prosimy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy (do pobrania niżej) na adres mailowy: weronika.bota@pisop.org.pl bądź faksem: 65 520 78 86.
Termin przyjmowania zgłoszeń mija 26 lutego! Liczy się kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o spotkaniu udziela Weronika Bota pod numerem telefonu: 65 520 78 86.

formularz_zgloszeniowy_2.03.2015