Trzy kroki do skuteczniejszego działania na rynku

Z wielką przyjemnością zapraszamy przedstawicieli spółdzielni socjalnych z subregionu leszczyńskiego do udziału w Akademii Menadżerów Przedsiębiorstw Społecznych. Akademia, w trzech krokach, pozwoli jeszcze skuteczniej rozwijać działalność spółdzielni na rynku.

Na Akademię Społecznych Menadżerów składają się trzy kroki – trzy zjazdy szkoleniowe organizowane w Żerkowie:

 I. KROK pn. Marketing i sprzedaż, w dniach 23-25 listopad 2016 roku

Tematyka zjazdu: planowanie i organizowanie sprzedaży, zarządzanie sprzedażą, analiza rynku, klasyfikacja klientów, tworzenie planu sprzedaży, portfel produktów, marketing w przedsiębiorstwie społecznym.

II. KROK pn.  Pozyskanie i utrzymanie klienta, w dniach 12-13 styczeń 2017 roku

Tematyka zjazdu: efektywność sprzedaży, budowanie marki produktu,  sporządzanie oferty handlowej do biznesu, samorządów, techniki skutecznej sprzedaży, wprowadzanie do sprzedaży nowych produktów, relacje z klientem.

III. KROK pn. Spółdzielnia socjalna zgodnie z prawem, w dniach 9-10 luty 2017 roku

Tematyka zjazdu: ustawa prawo spółdzielcze, ustawa o spółdzielniach socjalnych, lustracja, ustawa prawo zamówień publicznych.

Przez kolejne kroki poprowadzą uczestników trenerzy, wieloletni praktycy w dziecinie marketingu, sprzedaży i prawa.

Udział w Akademii jest bezpłatny. Dla uczestników zapewniamy nocleg, materiały i pełne wyżywienie. Organizujemy także transport (z i do Leszna).

Zgłoszenia do udziału w Akademii (na specjalnym formularzu do pobrania poniżej) przyjmuje Dorota Surma (dorota.surma@pisop.org.pl).

Serdecznie zapraszamy!

formularz-zgloszeniowy_akademia