Wsparcie księgowe

Prowadzenie księgowości przysparza problemów nie jednej organizacji. Przedstawicieli fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni socjalnych i innych podmiotów ekonomii społecznej, które mają wątpliwości w tym zakresie, zapraszamy na indywidualne konsultacje z księgowym.

Naszą ofertę kierujemy do przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej (stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie socjalne, zakłady aktywności zawodowej, warsztaty terapii zajęciowej, centra i kluby integracji społecznej, towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych) z powiatów: poznańskiego, gnieźnieńskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego i wrzesińskiego.

Konsultacje prowadzi ekspert z dzieciny księgowości, który odpowie na wszystkie pytania dotyczące obowiązków księgowych, zweryfikuje Państwa dokumentację księgową, pomoże wypełnić formularze deklaracji podatkowych. Praktyczne rady pomogą prawidłowo prowadzić księgowość Państwa organizacji!

Konsultacje odbywają się w Poznaniu, w Centrum Bukowska (przy ul. Bukowskiej 27/29), po wcześniejszym umówieniu terminu. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Anną Lewandowską (anna.lewandowska@pisop.org.pl, tel. 61/851 91 34)

Wsparcie objęte jest pomocą de minimis, co wiąże się z wypełnieniem niezbędnych dokumentów dotyczących osoby korzystającej ze wsparcia, jak i organizacji, którą dana osoba reprezentuje.

Lokal w Centrum Bukowska udostępniony jest przez Miasto Poznań.

Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego udział w szkoleniu jest bezpłatny.