Zbiórki publiczne – organizacja, sposób przeprowadzania i sprawozdawczość

Kolejny Piątkowy Poranek z Prawnikiem odbędzie się już 14 listopada. Wprowadzone nowe zasady zbiórek publicznych, obowiązujące od lipca tego roku, nie wszystkim są jeszcze znane. Na najbliższym spotkaniu z prawnikiem będą mogli Państwo zasięgnąć porad i dowiedzieć się na czym polega prowadzenie zbiórek publicznych według nowej ustawy. Dodatkowo nasz prawnik przygotuje dla Państwa wymagane zgłoszenie zbiórki publicznej, w ramach naszych usług.

Piątkowe Poranki z Prawnikiem odbywają się w Centrum Bukowska w Poznaniu. Aby skorzystać z usługi, należy najpóźniej do 12.11 (środa) przesłać zgłoszenie oraz wypełnioną analizę-test de minimis na adres anita.nowicka@pisop.org.pl.

W przypadku chęci skorzystania z usług prawnych z innego zakresu niż temat przewodni, prosimy o kontakt w celu umówienia indywidualnego tematu i terminu spotkania.

Więcej informacji udziela Anita Nowicka pod nr tel. 61/851 91 34 lub mailem anita.nowicka@pisop.org.pl.

Wsparcie mogą otrzymać podmioty ekonomii społecznej (stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie socjalne, zakłady aktywności zawodowej, warsztaty terapii zajęciowej, centra i kluby integracji społecznej, towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych) z subregionu poznańskiego, (tj. m. Poznania oraz powiatów gnieźnieńskiego, grodziskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, poznańskiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego, wrzesińskiego),które nie miały jeszcze szansy skorzystać z oferty usług specjalistycznych: prawnych, księgowych, marketingowych Wielkopolskiego Centrum Ekonomii Solidarnej przy Centrum PISOP.

Wsparcie objęte jest pomocą de minimis, co wiąże się z wypełnieniem niezbędnych dokumentów dotyczących osoby korzystającej ze wsparcia, jak i organizacji, którą dana osoba reprezentuje.

Wydarzenie jest częścią projektu pn. „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”. Po więcej informacji o projekcie kliknij tutaj.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

analiza – test de minimis